Redakcja serwisu - BIP - Komenda Główna Straży Granicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Redakcja serwisu

Administracja merytoryczna serwisu internetowego:

Piotr Soboń
piotr.sobon@strazgraniczna.pl
Piotr Kozioł
piotr.koziol@strazgraniczna.pl
Krzysztof Waściński
krzysztof.wascinski@strazgraniczna.pl
Katarzyna Maliszewska
katarzyna.maliszewska@strazgraniczna.pl
Robert Łempicki
robert.lempicki@strazgraniczna.pl
Piotr Wołczański
piotr.wolczanski@strazgraniczna.pl
Marcin Zieliński
asystent
marcin.zielinski@strazgraniczna.pl
tel. :660 53 80
Andrzej Kucharski
andrzej.kucharski@strazgraniczna.pl
Patryk Rybak
archiwum.sg@strazgraniczna.pl
Aneta Kruk
aneta.kruk@strazgraniczna.pl
tel. :660 4081
Marek Drożdż
marek.drozdz@strazgraniczna.pl
Adam Platewicz
adam.platewicz@strazgraniczna.pl
Robert Dobrzyński
Ekspert
robert.dobrzynski@strazgraniczna.pl
tel. :22 513 53 39
fax :22 500 47 71
Karolina Miklaszewska
karolina.miklaszewska@strazgraniczna.pl
Sławomir Popko
slawomir.popko@strazgraniczna.pl
Leszek Dąbrowski
inspektor
leszek.dabrowski@strazgraniczna.pl
tel. :22 500-43-49
fax :22 500-47-58
Edyta Mikołajczuk
edyta.mikolajczuk@strazgraniczna.pl
tel. :22 500 4226
Stella Kondraciuk
stella.kondraciuk@strazgraniczna.pl
tel. :22 500 4289
Paweł Gargol
Starszy specjalista
pawel.gargol@strazgraniczna.pl
tel. :6604399
Urszula Wilińska
Starszy Specjalista
urszula.wilinska@strazgraniczna.pl
Katarzyna Tymbel
katarzyna.tymbel@strazgraniczna.pl
Jacek Bogusz
jacek.bogusz@strazgraniczna.pl
Sławomir Petka
slawomir.petka@strazgraniczna.pl
Marcela Siewiera
marcela.siewiera@strazgraniczna.pl
Jarosław Chróściel
jaroslaw.chrosciel@strazgraniczna.pl
Justyna Jezierska
justyna.jezierska@strazgraniczna.pl
Anna Zaremba
anna.zaremba@strazgraniczna.pl
Sofia Rabcewicz
sofia.rabcewicz@strazgraniczna.pl
Iwona Szczygieł
iwona.szczygiel@strazgraniczna.pl
Katarzyna Bakun
katarzyna.bakun@strazgraniczna.pl
Monika Sylwanowicz-Kaczmarzyk
monika.sylwanowicz@strazgraniczna.pl
Bartłomiej Zaborowski
bartlomiej.zaborowski@strazgraniczna.pl
Jolanta Górzyńska Gortat
Jolanta.2.Gorzynska-Gortat@strazgraniczn
Marcin Wojciechowski
Marcin.Wojciechowski@strazgraniczna.pl

do góry